I hvězdy mají srdce a pomáhají ...

Na pátek 3. června 2016 od 17 hodin připravili občané obce Živanice, hráči fotbalového klubu TJ Přelovice a zástupci společnosti AFK Sport, spol. s r.o., velkolepou sportovní akci s cílem podpořit rodinu Michalky Hlaváčkové. Do místního sportovního areálu zavítají hráči fotbalové reprezentace České republiky, kteří nastoupili v roce 1996 při finále mistrovství Evropy, aby sehráli benefiční utkání s fotbalisty TJ Sokol Živanice. Návštěvníci se tak mohou těšit na účast např. Pavla Kuky, Vladimíra Šmicera, Luboše Kubíka, Miroslava Kadlece, Tomáše Ujfalušiho a dalších.

Vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal.cz. V předprodeji stojí 90 Kč, na místě pak 120 Kč, děti do 12 let mají vstup zdarma.

Druhý díl této charitativní akce proběhne v neděli 26. června v 17 hodin, kdy se v Živanicích uskuteční exhibiční fotbalové utkání mezi hokejisty dvou východočeských metropolí - HC Dynamo Pardubice vs. Mountfield Hradec Králové.

Součástí projektu bude také dražba předmětů veřejně známých osobností, klubů a samotných sportovců. Tuto akci již podporují a předměty do dražby věnovali či přislíbili: Gabriela Soukalová, Karolína a Kristýna Plíškovy, Andrea Hlaváčková, Eva Samková, Tomáš Plekanec, Dagmar Pecková, Tomáš Kraus i Petra Kvitová, hráči AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň, FK Jablonec, Sigmy Olomouc, Dukly Praha a další.

Více informací najdete na facebooku.

 

I hvězdy mají srdce a pomáhají

Navštivte náš facebookový profil
Vytisknout
Poslat e-mail
 
Pomozte dětem
WEIL, GOTSHAL nadační fond
2123design s.r.o.
TTK-HK s.r.o.
Středisko ranné péče
Hudební skupina Egelet
Projekt Fragile
Basketbalový klub BK Pardubice
 
Nadace České pojištovny
Konto bariéry - Nadace Charty 77
Sport Towers Prague s.r.o.