Bohdanečské děti nás stále podporují

Rádi bychom poděkovali všem, kdo se v březnu letošního roku účastnili celoměstského sběru papíru pro Mišku. Ten pořádal už počtvrté Klub rodičů a přátel MŠ Lázně Bohdaneč ve spolupráci se základní a mateřskou školou a Městsko-lázeňským informačním centrem, o.p.s..

Díky paří i bohdanečskému středisku Junák - český skaut, že na Mišku opět mysleli při květnovém Otevírání lázeňské sezóny. Děti tentokrát vyrobily nápadité stojánky na telefon a malované květináčky s bylinkami a nabízely je veřejnosti za drobný příspěvek u svého stanoviště v parku.

Na konci školního roku uspořádala Základní škola Lázně Bohdaneč již tradiční charitativní běh. Trasu v lázeňském parku postupně proběhly všechny třídy se svými pedagogy. Dobrovolné startovné bylo letos určeno na podporu Michalky a bylo její mamince předáno na slavnostním loučení s deváťáky.

Získaný výtěžek 10 592 Kč za shromážděných 6,62 tun papíru, k tomu částka 5 869 Kč od skautů a dobrovolné startovné 11 506 Kč z charitativního běhu posune Michalku zase o krok blíže k novému dětskému polohovacímu vozíku Medicco Zippie v hodnotě 110 tis. Kč, který pro ni, vzhledem k jejímu aktuálnímu zdravotnímu stavu, musí rodiče pořídit a zaplatit v plné výši bez úhrady od zdravotní pojišťovny.

Fotky ze všech akcí najdete na našem facebooku.

Navštivte náš facebookový profil
Vytisknout
Poslat e-mail
 
Pomozte dětem
WEIL, GOTSHAL nadační fond
2123design s.r.o.
TTK-HK s.r.o.
Středisko ranné péče
Hudební skupina Egelet
Projekt Fragile
Basketbalový klub BK Pardubice
 
Nadace České pojištovny
Konto bariéry - Nadace Charty 77
Sport Towers Prague s.r.o.