Vánoční nálada s výborným svařákem

V adventním čase uspořádal pardubický Rotaract Club pro Michalku charitativní prodej svařáku.

Tato nezisková organizace je součástí celosvětové sítě Rotaract Clubů sdružujících mladé lidi ve věku od 18 do 30 let, kteří v rámci regionu vykonávají humanitární službu, environmentální projekty, vzdělávací aktivity a další, jež vedou k rozvoji jejich okolí. Jejím sponzorem je Rotary Club Pardubice. V prosinci 2015 členové Rotaract Clubu zopakovali úspěšnou akci z minulého roku - prodej charitativního adventního svařáku, jejíž výtěžek vloni věnovali Dětskému centru Veská, a letos se rozhodli podpořit projekt Pomozte Mišce.

Vynikající svařené víno prodávali i přes nepříznivé počasí tito milí mladíci na Mikulášských trzích na Pernštýnském náměstí. Poté pokračovali stále s úsměvem ve tváři každý adventní víkend v Turistickém Informačním centru Pardubice u Zelené brány a také celý týden na vánočních trzích na třídě Míru. Nechyběli ani na Štědrý večer na tradičním Štědrovečerním zpívání před pardubickou radnicí.

Díky za jejich nadšení a pozitivní energii, kterou do celé akce vložili, a mohli tak nemocné Mišce věnovat úžasných 60 000 Kč!

http://rotaract-pardubice.webnode.cz

https://www.facebook.com/rotaract.pardubice/?fref=ts

 

Vánoční nálada s výborným svařákem
Vánoční nálada s výborným svařákem
Navštivte náš facebookový profil
Vytisknout
Poslat e-mail
 
Pomozte dětem
WEIL, GOTSHAL nadační fond
2123design s.r.o.
TTK-HK s.r.o.
Středisko ranné péče
Hudební skupina Egelet
Projekt Fragile
Basketbalový klub BK Pardubice
 
Nadace České pojištovny
Konto bariéry - Nadace Charty 77
Sport Towers Prague s.r.o.