Vánoce pro Mišku

Na začátku prosince zahájila skupina členů neziskové organizace Rotaract Club v Pardubicích charitativní prodej svařáku pro Mišku. Po celý advent a dokonce i na Štědrý den bylo možné se vánočně naladit u stánku s výborným svařeným vínem, jenž nadšeně a s úsměvem prodávali tito milí mladíci - více informací zde.

V úterý 15. 12. 2015 se potom v bohdanečském kostele Sv. Maří Magdalény konalo tradiční Vánoční zpívání dětí z Mateřské školy Lázně Bohdaneč, které bylo letos věnováno právě nemocné Mišce. Děti zde za doprovodu varhan zazpívaly pásmo českých koled, které s nimi pilně nacvičily paní učitelky. Zástupci Klubu rodičů a přátel MŠ, který sbírku zaštiťoval, předali po akci rodičům Michalky výtěžek z dobrovolného vstupného ve výši 2 700 Kč.

Veliké překvapení čekalo na Míšu přímo na Štědrý den, kdy tajemný "Ježíšek" nechal ve schránce Hlaváčkových obálku přelepenou logem Mišky a v ní vánoční přáníčko s vloženými 4 000 Kč! Neznámému dárci, který takto nezištně přispěl, patří veliká úcta a dík. Stejně tak jako všem, kdo v uplynulém roce Michalku a její rodinu jakkoliv podpořili!

 

PF 2016
Rodinné Vánoce
Navštivte náš facebookový profil
Vytisknout
Poslat e-mail
 
Pomozte dětem
WEIL, GOTSHAL nadační fond
2123design s.r.o.
TTK-HK s.r.o.
Středisko ranné péče
Hudební skupina Egelet
Projekt Fragile
Basketbalový klub BK Pardubice
 
Nadace České pojištovny
Konto bariéry - Nadace Charty 77
Sport Towers Prague s.r.o.